„Hotel Paradise 3” wiosną w Siódemce i serwisie Player.pl

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Żar tropików, błękitne fale oceanu i przebojowi single oraz singielki. 22 lutego telewizja TVN 7 rozpocznie emisję trzeciej edycji reality show „Hotel Paradise”. Program prowadzi Klaudia El Dursi.

Pierwszego dnia w rajskim hotelu zamieszka dziewięcioro uczestników. Już po kilku godzinach, na podstawie pierwszego wrażenia, będą musieli połączyć się w pary. Aby wygrać program uczestnicy muszą zrobić wszystko, aby każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. Mogą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Co tydzień w „Hotelu Paradise” będą pojawiać się nowi mieszkańcy.

Poprzednie sezony programu pokazały, że nikt nie jest w stanie przewidzieć, jak długo potrwa jego rajska przygoda. Tym razem będzie jeszcze ciekawiej, gdyż w „Hotelu Paradise” pojawi się dużo więcej mieszkańców, a to oznacza o wiele więcej zwrotów akcji, zauroczeń, pokus, paktów, a nawet intryg. Na co postawią uczestnicy? Serce czy rozum? Nie możemy przecież zapominać, że stawką jest nie tylko miłość, ale także wysoka wygrana – informuje nadawca w komunikacie.

Emisja „Hotel Paradise” od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:30 w TVN 7, od 22 lutego. Program będzie można również oglądać w serwisie Player.pl.

Sonia Szklanowska nagrała piosenkę promującą program

Finalistka drugiej edycji reality show, Sonia Szklanowska nagrała specjalny utwór promujący „Hotel Paradise 3”. Teledysk do piosenki powstał na Zanzibarze, gdzie obecnie nagrywany jest program. Sonia podróżuje w rajskiej scenerii przez najpiękniejsze miejsca na wyspie, na spotkanie z przyjaciółmi, po drodze poznając przystojnego kitesurfera. W klipie wystąpili uczestnicy dwóch poprzednich sezonów reality show: Ata Postek, Dominika Konowa, Viola Nowasielska i Maciej Kindler.