„Hotel Paradise” z kolejnym sezonem. Ruszyły castingi

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mtom

TVN7 ogłosił casting do kolejnej, 5 edycji telewizyjnego show „Hotel Paradise”, który wróci na antenę Siódemki już wiosną przyszłego roku.

„Hotel Paradise” realizowany jest w rajskim hotelu, a uczestnicy muszą zrobić wszystko, aby każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. Nagrodą główną jest 100 tysięcy złotych.  Aby osiągnąć swój cel będą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Co tydzień w programie pojawiają się nowi mieszkańcy. Gospodynią programu jest Klaudia El Dursi.

Jak wziąć udział w programie „Hotel Paradise”?

Jeśli jesteś singlem i potrafisz uwodzić, manipulować, zawierać sojusze i rozkochiwać w sobie tłumy – daj nam znać! Być może to właśnie Ty polecisz z nami na koniec świata, by przeżyć największą przygodę życia – zachęca nadawca w komunikacie prasowym

Do programu mogą zgłaszać się zgłosić wyłącznie pełnoletnie osoby. Aby wziąć udział w castingu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie nadawcy. Produkcja programu skontaktuje się z wybranymi osobami.

„Hotel Paradise” to reality show oparte na amerykańskim formacie „Paradise Hotel”. Program ten jest emitowany na antenie TVN7 od 24 lutego 2020 roku. Polską wersję formatu produkuje firma Golden Media Polska. Pierwsza i druga edycja były realizowane na wyspie Bali, natomiast trzecia i czwarta na Zanzibarze.