Igor Sokołowski prowadzącym „W rytmie dnia” w Polsat News

  • Polsat
Autor: mbog

W czerwcu do ekipy kanału informacyjnego Polsat News dołączy Igor Sokołowski. Poprowadzi pasmo informacyjne „W rytmie dnia”.

Igor Sokołowski do 2015 roku był związany z Grupą TVN – początkowo z TVN Warszawa, a później TVN24. Następnie w latach 2015-2016 pracował w TVP Info. Od lipca 2016 do marca 2017 prowadził programy informacyjne w Telewizji WP. Od 2018 roku ponownie pojawiał się na antenie TVN24.

Od kilku lat, coraz większa część mojego życia toczy się poza Warszawą. Szybko okazało się, że poza wielkim miastem, ludzie żyją również trochę innymi tematami, a polityka wcale nie jest jedynym dominującym tematem rozmów. I taki świat odnajduję w Polsat News – mówi Igor Sokołowski.

Dziennikarz od 10 lat swoją medialną aktywność łączy z pracą dyżurnego ruchu w PKP PLK.

Igor to zdolny i wszechstronny dziennikarz, osobowość telewizyjna. Nasze pasmo „W rytmie dnia” to jedno z miejsc, w którym go widzę na antenie Polsat News – mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.

„W rytmie dnia” to codzienne pasmo informacyjne Polsat News emitowane od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 oraz w soboty od godziny 11:00 i w niedziele od godziny 12:30.