100 dni do Tokio

Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 w Eurosporcie. Wszystkie transmisje w internecie, relacje Krzysztofa Gonciarza

mbog

Na 100 dni przed rozpoczęciem Igrzysk Olimpijskich w Tokio, TVN Grupa Discovery ujawnia szczegóły transmisji tego sportowego widowiska. Eurosport i TVN Grupa Discovery pokażą w telewizji i na swoich platformach każdą sekundę imprezy.

Igrzyska będzie można śledzić za pośrednictwem telewizji, platform digitalowych i mediów społecznościowych. O komentarz zadbają między innymi Marek Rudziński, Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski, Witold Domański i Karol Stopa. Analizy zapewnią eksperci, a wśród nich Robert Korzeniowski, najbardziej utytułowany polski olimpijczyk i ambasador Eurosportu. Każdy fan sportu będzie mógł spróbować dołączyć do zespołu stacji, biorąc udział w castingu komentatorskim „Daj się odkryć”.

Celem Eurosportu jest nie tylko jak najlepsze pokazywanie sportu, ale także zachęcanie kibiców do pełnego przeżywania emocji. Dlatego ruszamy z olimpijską edycją castingu komentatorskiego „Daj się odkryć”. Mam wielki zaszczyt być ambasadorem stacji i już nie mogę się doczekać pracy z takimi znawcami sportu jak Marek Rudziński, czy Tomasz Jaroński. Jestem przekonany, że dla młodych pasjonatów sportu nasz casting może być początkiem pięknej przygody ze sportem – powiedział Robert Korzeniowski, czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie sportowym.

Podczas igrzysk olimpijskich w Tokio widzowie będą mogli obserwować efekty kolejnej współpracy Eurosportu z Krzysztofem Gonciarzem, jednym z najbardziej znanych polskich twórców internetowych. Influencer przygotowywał już relacje z Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pyeongchang, gdzie był akredytowanym wysłannikiem Eurosportu.

Nadawca informuje, że podczas Igrzysk zostaną wykorzystane innowacyjne technologie, dzięki którym kibice przeniosą się w samo serce akcji.

Igrzyska olimpijskie to wspaniały moment, kiedy świat jednoczy się wokół jednego wydarzenia. Miliony ludzi w Polsce będą z zapartym tchem śledzić występy naszych sportowców, kibicować im i wraz z nimi świętować sukcesy i przeżywać porażki. Zadbamy o to, aby polscy widzowie zobaczyli w Eurosporcie, na naszych platformach i przy wykorzystaniu całego zasięgu TVN Grupa Discovery, każdy moment igrzysk, który ma dla nich znaczenie! Igrzyska w Tokio się zbliżają, a my jesteśmy na nie gotowi! – podkreśliła Dorota Żurkowska-Bytner, Dyrektor Eurosportu w Polsce.

Specjalne programy

W nadchodzących tygodniach na antenach Eurosportu pojawi się coraz więcej programów o tematyce olimpijskiej. 14 kwietnia zadebiutował program „Head to Head”, w którym eksperci porównują ze sobą największe gwiazdy w historii igrzysk takie jak Usain Bolt i Carl Lewis, czy Simon Biles i Nadia Comaneci. Stacja przypomina też sylwetki olimpijczyków, między innymi Ireny Szewińskiej i Michaela Phelpsa.