Interia Sport odkrywa karty związane z Mundialem w Katarze. Współpraca z Eleven Sports

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: rafs

Portal Interia Sport rozpoczyna swoją współpracę z Eleven Sports. Wszystko jest związane z mistrzostwami świata w piłce nożnej w Katarze.

Interia Sport będzie realizować dwa programy dzienne poświęcone mistrzostwom świata. Pierwszy, o 10:00 to będzie „Katar – gramy rano”.  Wydarzenia wprost ze stadionów i bazy reprezentacji Polski będzie codziennie relacjonowało trzech dziennikarzy – Sebastian Staszewski, Michał Białoński i Wojciech Górski. Oni także w tym programie przekażą informacje dotyczące trwającego turnieju. Oprócz dziennikarzy Interii, fachową wiedzą dzielić się będzie Sławomir Peszko oraz zaproszeni goście. Dodatkowo Peszko pokaże w mediach społecznościowych serwisu (Facebook, Instagram, TikTok) niedostępne dla większości kibiców i dziennikarzy kulisy turnieju. Podzieli się newsami prosto z szatni oraz porozmawia z „Biało-Czerwonymi” oraz członkami kadry.  Serwis Interii ma mieć specjalną sekcję poświęconą mistrzostwom świata.

Współpraca z Eleven Sports

Drugim formatem jest „Studio Katar – gramy dalej”. On będzie podsumowywał dzień na mundialu. Od dnia otwarcia, 20 listopada, aż do finału, 18 grudnia, w każdy dzień meczowy na stronie głównej Interii będzie można obejrzeć gorące analizy, komentarze, newsy, opinie i kontrowersje prosto z Kataru. Dziennikarz Interii Piotr Jawor i dziennikarze Eleven Sports, Mateusz Święcicki i Mateusz Majak wraz z zaproszonymi gośćmi poruszą wszystkie najważniejsze tematy dnia. Program będzienadawany bezpośrednio po zakończeniu każdego meczu Polaków, a w pozostałych przypadkach – tuż po ostatnim spotkaniu dnia. Program jest pierwszym wspólnym projektem Interii i Eleven Sports realizowanym w  ramach strategicznego partnerstwa. Będzie ono kontynuowane i jeszcze bardziej wzmacniane po zakończeniu piłkarskich MŚ.

Kampania „Żyjemy mundialem”

Rusza także kampania reklamowa „Żyjemy mundialem”. To kolejna odsłona kampanii „Żyjemy sportem”, która wystartowała we wrześniu tego roku i doczekała się już kilku edycji. Powstaną dwa spoty na mundial w Katarze. Każdy z nich zachęca do wspólnego kibicowania „Biało-Czerwonym” oraz prezentuje bogatą ofertę serwisu na piłkarskie MŚ. Spoty będą emitowane w kanałach telewizyjnych i serwisach Grupy Polsat Plus oraz w największych stacjach radiowych w Polsce,