Iwona Kutyna dołącza do zespołu wideo portalu Gazeta.pl

  • Internet
  • Agora
Autor: rafs

Nowa przygoda zawodowa Iwony Kutyny. Dziennikarka, która w przeszłości była związana z Onetem czy Radiem Zet, poprowadzi „Poranną rozmowę Gazeta.pl” i „Studia Biznes”.

Od środy, 8 listopada br. nową prowadzącą obu formatów będzie Iwona Kutyna. Program „Poranna rozmowa Gazeta.pl” poprowadzi na zmianę z dotychczasowymi prowadzącymi: Jackiem Gądkiem i Patrykiem Strzałkowskim, a w „Studiu Biznes” jej partnerem będzie Tomasz Korniejew 

„Studio Biznes” i „Poranna rozmowa Gazeta.pl” to programy na żywo, które wymagają doskonałego warsztatu dziennikarskiego. Jestem pewna, że doświadczenie Iwony Kutyny, zdobyte zarówno przed kamerą, jak i w studiu radiowym, pomoże nam jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych odbiorczyń i odbiorców. Przed nami wiele interesujących momentów w polityce i biznesie, a tak wszechstronna prowadząca z pewnością pomoże nam zmierzyć się z tymi wyzwaniami – mówi Klaudia Mierosławska, szefowa produkcji wideo Gazeta.pl

Dziennikarka przez miesiąc latem 2023 roku prowadziła poranną audycję „Gość Radia Zet”

Kutyna także w radiu

Iwona Kutyna według informacji w komunikacie będzie kontynuować także swoją współpracę z Grupą Eurozet (której właścicielem jest Agora). Nawiązała ją w 2019 roku. Od wtedy prowadzi audycję Same przyjemności” w radiu Chillizet. W czerwcu 2023 roku nawiązała współpracę z Radiem Zet. Jest w nim zatrudniona jako redaktorka wydania Wiadomości Radia Zet.

Kim jest Iwona Kutyna?

Iwona Kutyna przygodę z mediami rozpoczęła trzy dekady temu w tarnobrzeskim Radiu Leliwa. Do telewizji trafiła kilka lat później. Tej uczyła się w TVN24. Pracowała w „Wydarzeniach” Polsatu i prowadziła „Panoramę” w TVP2. Przez kilka lat była związana z TVP Info. Przez cały ten okres nie rozstawała się z radiem. Można ją było usłyszeć na antenach Radia Kolor, Radia Plus, czy Programach I i IV Polskiego Radia, a od 2019 roku prowadzi audycje w Chillizet. Od 2016 do 2022 roku pracowała w portalu Onet, gdzie była gospodynią m.in. programu „Onet rano”.