Iwona Kutyna prowadzącą audycję Gość Radia Zet

  • Radio
  • Eurozet
Autor: rafs

Znana dziennikarka wzbogaca skład znanej rozmowy radiowej.

Chodzi o Gościa Radia Zet i Iwonę Kutynę. Dziennikarka, która dołączyła do redakcji radia na początku czerwca będzie prowadzić od 31 lipca do końca sierpnia audycję nadawaną od poniedziałku do piątku po godzinie 8:00. Program można słuchać na antenie radiowej, ale także oglądać na stronie rozgłośni oraz na YouTube radia. Później jest ona zamieszczana także na Spotify.

Kim jest Iwona Kutyna?

Iwona Kutyna przygodę z mediami rozpoczęła trzy dekady temu w tarnobrzeskim Radiu Leliwa. Do telewizji trafiła kilka lat później. Tej uczyła się w TVN24. Pracowała w „Wydarzeniach” Polsatu i prowadziła „Panoramę” w TVP2. Przez kilka lat była związana z TVP Info. Przez cały ten okres nie rozstawała się z radiem. Można ją było usłyszeć na antenach Radia Kolor, Radia Plus, czy Programach I i IV Polskiego Radia, a od 2019 roku prowadzi audycje w Chillizet. Od 2016 do 2022 roku pracowała w portalu Onet, gdzie była gospodynią m.in. programu „Onet rano”.

Dlaczego Iwona Kutyna poprowadzi „Gość Radia Zet”?

Obecnie trwa sezon urlopowy, podczas którego w wielu rozgłośniach modyfikowane są ramówki. Gospodarzem programu na co dzień jest Bogdan Rymanowski. Jednak w lipcu poranną rozmowę prowadziła Beata Lubecka. Dziennikarka standardowo prowadzi popołudniową odmianę audycji.