„Jak funkcjonuje miasto?” od 2 lipca w Discovery Channel

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Kamery Discovery Channel pokażą kulisy działania największej aglomeracji miejskiej w Polsce – Warszawy. W programie „Jak funkcjonuje miasto?” widzowie zagłębią się w tajniki pracy transportu publicznego, wodociągów oraz służb odpowiedzialnych za segregację odpadów.

W Warszawie mieszka ponad 1,7 miliona ludzi. Codziennie korzystają oni z bieżącej wody, usług komunalnych oraz transportu miejskiego. Usługi te dostarczają wyspecjalizowane służby, a o komfort mieszkańców stolicy dbają niezliczone zastępy ludzi.

Discovery Channel pokaże jak ważne, a zarazem trudne w utrzymaniu są poszczególne elementy infrastruktury stolicy. Widzowie Discovery Channel będą mogli wejść od zaplecza i poznać tajniki funkcjonowania warszawskiego metra, które codziennie przewozi około 640 tysięcy pasażerów. Kamery zajrzą także do Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, które każdego dnia dostarcza ponad 330 milionów litrów mieszkańcom aglomeracji. W programie będzie można również zobaczyć, jak utylizuje się odpady oraz jak zapewnia się nieprzerwany przesył energii elektrycznej.

Jak funkcjonuje miasto
„Jak funkcjonuje miasto?” – fot. TVN Discovery Polska

Premierowe odcinki „Jak funkcjonuje miasto?” będą emitowane we wtorki o godzinie 21:00 na Discovery Channel. Pierwszy odcinek programu będzie można obejrzeć 2 lipca.