Jason Derulo wystąpi na Sylwestrze Marzeń TVP2

  • Telewizja
  • TVP
Autor: rafs

W środę, 29 grudnia Telewizja Polska ogłosiła, że podczas „Sylwestra Marzeń” wystąpi amerykański piosenkarz i tancerz, Jason Derulo.

Dotychczas płyty i single amerykańskiego artysty sprzedały się w ponad 30 milionach egzemplarzy i aż 11 z nich uzyskało status „Platynowej Płyty”. Wokalista znany jest m.in. z takich utworów jak „Savage Love”,„Wiggle”, „Ridin’ Solo”, „Fight for You” czy „It Girl”. To kolejny występ Derulo w Polsce. W 2014 roku wystąpił na miejskim sylwestrze w Warszawie. Muzyk w 2018 roku powrócił do Polski, by zagrać koncert na warszawskim Torwarze w ramach światowej trasy koncertowej „2Sides”. Występy Derulo w Zakopanem na przełomie 2021 i 2022 roku będą jego pierwszymi w Polsce od 3 lat.

Telewizyjne imprezy sylwestrowe – Polsat kontra TVP. Kto wystąpi?

Na przełomie 2021 i 2022 roku TVP2 i Polsat nadadzą swoje imprezy sylwestrowe. TVP2 wraca do Zakopanego, a Polsat na Stadion Śląski w Chorzowie. Wśród gwiazd imprezy w Zakopanem będzie syn Julio Iglesiasa, Senhit, Zenek Martyniuk czy Sara James. Na imprezie na Stadionie Śląskim wystąpi między innymi rumuńska formacja Akcent, Danzel, Viki Gabor czy Dawid Kwiatkowski.