Jolanta Pieńkowska wraca do TVN24 BiS. Więcej „Faktów o świecie”

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

2 grudnia na antenę TVN24 BiS powróci Jolanta Pieńkowska. Poprowadzi nowe wydanie programu „Fakty o świecie”, które będzie emitowane o godzinie 18:30.

Jolanta Pieńkowska jest dziennikarką przez lata związaną z mediami publicznymi. Od 2006 roku pracuje w telewizji TVN. Była prowadzącą poranny program „Dzień dobry TVN”. Następnie dołączyła do ekipy TVN24 BiS, gdzie prowadziła „Fakty z zagranicy” (aktualnie „Fakty o świecie”). W listopadzie 2018 roku prezenterka wzięła długoterminowy urlop z przyczyn osobistych.

„Fakty o świecie” to program w całości poświęcony tematyce międzynarodowej. Podsumowanie najważniejszych wydarzeń i historii z całego świata. Tworzą go korespondenci i reporterzy działu zagranicznego programu „Fakty” oraz reporterzy TVN24 BiS i TVN24.

Od grudnia na antenie TVN24 BiS będą pojawiać się dwa wydania „Faktów o świecie”. Pierwsze, które będzie emitowane o godzinie 18:30, poprowadzą na zmianę Jolanta Pieńkowska i Michał Sznajder. Natomiast o godzinie 20:20 z widzami stacji będą spotykać się Piotr Kraśko lub Michał Sznajder.

Piotr Kraśko
Piotr Kraśko wciąż będzie prowadzić „Fakty o świecie” – fot. TVN