Kacper Kuszewski prowadzącym „Tak to leciało!”. Nowe odcinki jesienią

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mab

Kacper Kuszewski został nowym prowadzącym programu „Tak to leciało!”. Właśnie ruszyły zdjęcia do jesiennej edycji show.

„Tak to leciało!” to teleturniej, w którym uczestnicy mają za zadanie uzupełnić luki w tekstach popularnych przebojów. Wszystko to w myśl zasady „im więcej wyśpiewasz, tym więcej wygrasz”.

Pierwsze sezony produkcji prowadził Maciej Miecznikowski. Później gospodarzami show byli Sławomir i Kajra. W nowej, jesiennej edycji show w tej roli zadebiutuje popularny aktor i wokalista – Kacper Kuszewski.

Bardzo się cieszę, że będę miał okazję poprowadzić „Tak to leciało!”. To program muzyczny, a ja sam bardzo lubię śpiewać i lubię, jak inni śpiewają – mówi Kacper Kuszewski. – To, że w „Tak to leciało!” wykonujemy tylko polskie piosenki, stanowi dodatkowy atut. Po raz pierwszy biorę udział w tego typu przedsięwzięciu nie jako uczestnik, a prowadzący, więc towarzyszą mi duże emocje. Ponadto doskonale rozumiem, co przeżywają uczestnicy programu. Zadbanie o ich dobry nastrój i komfort to moje najważniejsze zadanie. Będę się starał dodawać im odwagi i podnosić na duchu, bo doskonale wiem, że występ w programie telewizyjnym to spory stres dla każdego.

Jesienią nie zabraknie odcinków specjalnych z udziałem gwiazd. Pojawią się także nowości w formule programu: ulubiona piosenka na wejście, którą każdy uczestnik przywita się z widzami, a także dodatkowe „wyjście awaryjne”, czyli możliwość wymiany piosenki w przypadku, gdy uczestnik nie będzie potrafił uzupełnić brakujących słów w tekście.

Tak to leciało
fot. Waldemar Kompała / TVP

Podobnie jak w poprzednich edycjach uczestnicy będą mieli do wyboru dziewięć muzycznych kategorii oraz hit za 100 tysięcy złotych.

„Tak to leciało!” z Kacprem Kuszewskim jesienią w Telewizji Polskiej.