Kanał Da Vinci dołączy do Vectry

  • Telewizja
Autor: mtom

Kanał Da Vinci podpisał umowę dotyczącą jego dystrybucji z firmą Vectra. Kanał będzie nadawany od 21 marca na pozycji 402 i dostępny dla klientów pakietu platynowego.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że operator zauważył i docenił zmiany, które wprowadziliśmy w Da Vinci w ostatnich miesiącach: Nową ramówkę kanału, pierwszą lokalną produkcję, nowoczesną oprawę i jakość HD. Okres 5 lat, na jaki podpisaliśmy umowę, jest dla nas dowodem wiary operatora w potencjał naszego kanału – powiedział Grzegorz Płaza, szef kanału Da Vinci Polska.

W okresie od 21 marca do 5 kwietnia operator udostępni dostęp do kanału dla wszystkich swoich abonentów. Obok kanału Da Vinci w ofercie sieci Vectra znajdzie się także kolekcja VOD przygotowana przez nadawcę, która będzie zawierać jego najbardziej popularne programy.

Cieszymy się, że Da Vinci pojawi się w wiosennej ofercie programowej Vectry. Nasi abonenci otrzymają dostęp do przyjaznej, inspirującej i niepozbawionej elementów rozrywki edukacji dla całej rodziny – powiedziała Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój oferty programowej w Vectrze.