Kanał Sportowy otwiera wydawnictwo. Reedycje książek Pawła Zarzecznego i „Kwartalnik Sportowy”

  • Internet
  • Kultura
  • Prasa
  • Kanał Sportowy
Autor: rafs

Kanał Sportowy ruszył ze swoim wydawnictwem. W ramach niego będą wydawane książki oraz „Kwartalnik Sportowy”.

Rozpoczęcie działalności ogłosił w Hejt Parku w czwartek, 5 maja Krzysztof Stanowski. Zapowiedział, że zostaną wydane reedycje książek zmarłego dziennikarza Pawła Zarzecznego „Mój własny charakter pisma” i „Zawsze byłem najlepszy”. W jej ramach książki opatrzono zdjęciami z rodzinnego archiwum m.in. felietonisty Weszło, dziennikarza Przeglądu Sportowego i wstępem jego córki, Pauliny. Jednocześnie zostanie wydany „Kwartalnik Sportowy” zawierający ponad 300 stron treści i felietonów. Zostanie wydrukowana taka liczba książek i kwartalnika, jaka zostanie zamówiona.

Czas na złożenie zamówień upływa 31 maja, a wysyłka będzie prowadzona po 25 czerwca. Książki można zamawiać także w pakiecie dwóch książek, a także w pakiecie z „Kwartalnikiem…”. Zamówienia można składać na stronie Kiosku Kanału Sportowego.

Kufle Kanału Sportowego w Biedronce nieudanym projektem

Od 25 kwietnia w Biedronce można było kupić kufle z logiem Kanału Sportowego. Produkt opatrzony był kartonem z podobiznami właścicieli medium. Jak się okazało, produkt wywołał negatywne komentarze w sieci, bo naklejone nań loga projektu… odklejały się.

Kanał Sportowy przeprosił za zaistniałą sytuację, a Stanowski w swoim programie „Dziennikarskie Zero” powiedział, że produkt zostanie wycofany ze sklepów.