Kanał Sportowy przejmuje od Etoto program „W Ringu”

  • Internet
  • Kanał Sportowy
Autor: rafs

W poniedziałek 13 września premiera programu „W Ringu” na Kanale Sportowym. Przez ponad dwa lata był nadawany w social mediach bukmachera Etoto.

Program miał premierę 3 kwietnia 2019 roku na kanale YouTube Etoto. W programie można wysłuchać opinii ekspertów na temat aktualnych wydarzeń w boksie krajowym i światowym.

Ostatnie wydanie w Etoto nadano we wtorek, 7 września już ze studia Kanału Sportowego. Prowadzący program, Edward Durda „miał nadzieję na to, że niedługo wszystko się zracjonalizuje”. W piątek, 10 września Kanał Sportowy na swoim Twitterze ogłosił, że w poniedziałek o godzinie 18:00 na ich kanale będzie miała miejsce premiera tego programu. Gospodarzem audycji będzie Mateusz Borek.

„Siat i Mat” – nowy program o siatkówce w Kanale Sportowym

Inną nowością Kanału Sportowego jest program poświęcony wydarzeniom w siatkówce. Będą go prowadzić Aleksandra Rajewska, dziennikarka Telewizji Polskiej oraz Paweł Siezieniewski, były siatkarz. Premiera programu „Siat i Mat” zaplanowana jest na wieczór w sobotę, 11 września. Ma mieć miejsce po meczu Polski z Finlandią w 1/8 finału mistrzostw Europy.