Kanał Sportowy realizuje materiały z drugiego studia [WIDEO]

  • Internet
  • Kanał Sportowy
Autor: rafs

Kanał Sportowy zaczął regularnie korzystać ze swojego drugiego studia przy realizacji materiałów wideo.

Wspomniana przestrzeń pierwszy raz zadebiutowała podczas mistrzostw świata w piłce nożnej, które odbywały się w Katarze w listopadzie i grudniu 2022 roku. Z tego studia realizowano programy w ramach formatu „Mundial non stop” oraz komentarze spotkań reprezentacji Polski. Te komentowali Kamil Gapiński i Wojciech Kowalczyk.

Nowy wygląd drugiego studia „Kanału Sportowego”

Pierwszy program po liftingu przestrzeni pojawił się w niedzielę, 5 lutego i była to „Loża piłkarska”. To nowy format kanału, emitowany od 5 lutego. Prowadzi go Mateusz Borek. W studiu dodano neony będące znakiem rozpoznawczym „KS”. Dodano również napis nad ekranem będącym za gośćmi. Zmodyfikowano podłogę, gdzie położono czerwone paski. Z kolei program „Mazurek & Stanowski” od soboty 11 lutego opuścił główne studio i został przeniesiony do wspomnianej hali.

fot. YT Kanał Sportowy, program z 5 lutego
fot. YT Kanał Sportowy, program z 12 lutego

Kanał Sportowy na sprzedaż?

Według informacji Pressserwisu, kupnem udziałów w Kanale Sportowym zainteresowany jest polski oddział Canal+. Negocjacje mają być zaawansowane. Nie wiadomo jednak, o jaki pakiet udziałów chodzi. Według informatora portalu, Canal+ chce dzięki kanałowi dotrzeć do nowej, młodszej grupy odbiorców. Właściciele „KS” nie skomentowali doniesień portalu.