Kanał Sportowy zadebiutował z magazynem o piłce nożnej kobiet

  • Internet
  • Kanał Sportowy
Autor: rafs

W niedzielę, 21 listopada na Kanale Sportowym zadebiutował „Magazyn Piłki Kobiecej”. Program prowadzi Adam Kotleszka.

W magazynie widzowie mogą zobaczyć rozmowy z postaciami związanymi z piłką nożną kobiet w Polsce. Gospodarz – Adam Kotleszka, analizuje z gośćmi wydarzenia związane z polską piłką nożną kobiet, a także komentuje dyspozycję zawodniczek w rozgrywkach krajowych oraz międzynarodowych. W trakcie audycji można także zobaczyć materiały zakulisowe drużyn grających w Ekstralidze kobiet. Program będzie nadawany w każdą niedzielę o godzinie 14:00.

W pierwszym programie gośćmi w studiu były Joanna Tokarska – trenerka i komentatorka piłki nożnej kobiet oraz Nina Patalon, selekcjonerka reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej. Łączono się także przez Skype z Ewą Pajor, napastniczką Vfl Wolsfsburg oraz Agatą Guściorą, napastniczką Górnika Łęczna.

Kanał Sportowy z kolejnym progiem subskrypcji

4 listopada 2021 roku Kanał Sportowy osiągnął 600 tysięcy subskrypcji swojego kanału na YouTube.  Poprzedni próg subskrypcji, jakim było 500 tysięcy twórcy osiągnęli 8 czerwca br.  Warto dodać, że siostrzany kanał, Kanał Sportowy Extra ma 193 tysiące subskrybentów (stan na niedzielę, 21 listopada).