Kanał Warner TV w ofercie telewizyjnej INEA

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

Od 1 marca stacja Warner TV jest dostępna w ofercie telewizyjnej firmy INEA. Klienci operatora zyskali dostęp do nowy produkcji, jak i kinowych klasyków wywodzących się ze stuletniej historii studia Warner Bros.

Warner TV to kanał emitujący kinowe hity oraz nagradzane i uznane na całym świecie seriale. Kanał czerpie z oferty Warner Bros. W każdym miesiącu widzowie mogą liczyć na cykle tematyczne i maratony kinowych hitów. W stałej ramówce emitowane są m.in. takie klasyki, jak „Dirty Dancing”, „Zabójcza broń”, „Matrix” czy „Siedem lat w Tybecie” oraz produkcje serialowe, wśród których znajdują się: „4 Blocks”, „DoktorQuinn”, „Strażnik Teksasu” czy „Tropiciele”. Kanał jest nadawany w jakości HD.

Warner Bros., które w tym roku obchodzi stulecie istnienia, tworzy i oferuje rozrywkę na najwyższym poziomie. Cieszymy się, że coraz więcej widzów zyskuje dostęp do znanych i lubianych, a często również kultowych produkcji naszej wytwórni filmowej. Poszerzenie portfolio kanałów Warner Bros. Discovery dostępnych w ofercie INEA o stację Warner TV to kolejny krok na drodze rozwoju naszej współpracy. Liczymy, że bogata oferta kanału, w tym nowości, jak choćby emitowana na antenie stacji od 7 marca „Wataha” – zrealizowany przez HBO pierwszy polski serial pokazywany w Warner TV – przyciągną przed ekrany licznych widzów – mówi Dorota Żurkowska, Group Senior Vice President – Revenue w Warner Bros. Discovery w Polsce.

Kanał Warner TV jest dostępny w telewizji HIWAY INEA w pakiecie Classic na pozycji 51.