4Fun TV

Kanały 4Fun TV i 4Fun Dance z nowymi koncesjami

mbog

Od 29 kwietnia stacje muzyczne 4Fun TV i 4Fun Dance nadają na podstawie nowych koncesji. Zostały one wydane spółce 4Fun Sp. z o.o.

Jednocześnie koncesje, które zostały wydane spółce 4Fun Media S.A., zostały uchylone przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji.

Koncesjonariusz wniósł o uchylenie koncesji, wskazując w uzasadnieniu, iż spółka „4fun Media” S.A. zamierza w ramach reorganizacji przenieść działalność telewizyjną do spółki zależnej – można przeczytać w decyzji KRRiT.

4Fun TV jest stacją rozrywkowo-muzyczną. Kanał emituje aktualne przeboje oraz nowe teledyski. Zgodnie z koncesją, w ramówce w godzinach 6-23 pojawią się pasma prezentujące muzykę (min. 58%), audycje publicystyczne (5%) i rozrywkowe (5%), a także audycje poradnicze z różnych dziedzin (5%).

4Fun Dance jest kanałem prezentującym muzykę taneczną oraz disco polo. Ponadto stacja w godzinach porannych emituje teledyski oraz rymowanki po angielsku dla dzieci. Na program 4Fun Dance składają się pasma z muzyką (min. 50%), audycje rozrywkowe (20%) oraz poradnicze z różnych dziedzin (7%).

4Fun Dance
fot. 4Fun Dance

Spółka 4Fun Media S.A. wciąż jest właścicielem koncesji dla kanału 4Fun Gold.