Kanały grupy A+E Network w ofercie WP Pilot

  • Internet
  • WP
Autor: mbog

Do oferty serwisu WP Pilot dołączyły nowe stacje: History, History 2 oraz Crime + Investigation. Za pomocą usługi można oglądać już ponad 100 kanałów telewizyjnych.

History Channel to kanał, który opowiada o niezwykłych ludziach i inspirujących historiach, które zmieniają nasze postrzeganie przeszłości i teraźniejszości. Programy koncentrują się na charyzmatycznych bohaterach, którzy poszerzają znaczenie terminu „historia”. History Channel słynie z programów dokumentalnych, a także dramatów historycznych i międzynarodowych hitów takich jak „Wikingowie” i „Piraci”.

History 2 to kanał popularnonaukowy dla ludzi ciekawych świata. Znany z produkcji dokumentalnych o tematyce historycznej i serii „Starożytni kosmici”. Stacja zachęca widzów do zagłębiania się w teorie spiskowe, odkrywania bogactwa historii świata oraz zanurzenia się w kluczowych momentach przeszłości i teraźniejszości.

Crime+Investigation Polsat jest kanałem kryminalnym, który zabiera widzów w poruszającą podróż do świata zbrodni, intryg i tajemnic. Jest liderem polskich, oryginalnych produkcji true crime na naszym rynku. W lipcu stacja pokaże m.in. film „Whitney Houston: rodzinna tragedia” i serię „Ostatnie godziny przed śmiercią”.

Kanały grupy A+E Network to takie megahity jak „Wikingowie”, czy emocjonujące treści kryminalne, które widzowie WP Pilota z pewnością pokochają. Prezentujemy jakość na najwyższym poziomie, a jesienią szykujemy dla naszych użytkowników kolejne niespodzianki i nowości – mówi Anna Michałowska, head of business WP Pilot.

Cieszymy się na współpracę z firmą WP i abonentami serwisu WP Pilot. Nasze stacje: History, History2 i Crime+Investigation Polsat oferują najlepsze produkcje dokumentalne ze świata i z pasją opowiedziane produkcje polskie. Widzowie WP Pilot zyskają dostęp do programów, w których zdarzenia z przeszłości pozwalają lepiej zrozumieć teraźniejszość, a znane z nagłówków sprawy kryminalne nabierają emocjonalnego i emocjonującego wymiaru – komentuje Izabella Wiley, dyrektor generalna A+E Networks na Europę Środkowo-Wschodnią.

Kanały History oraz Crime+Investigation dostępne są w pakietach Podstawowym, Rozszerzonym oraz Rozszerzonym MAXI, a kanał History 2 w pakietach Rozszerzonym i Rozszerzonym MAXI.

Logo WP Pilot

WP Pilot

Platforma umożliwiająca odbiór tradycyjnej telewizji w wersji online. Aplikacja WP Pilot posiada w swojej ofercie ponad 100 kanałów telewizyjnych. Usługa jest dostępna m.in. poprzez stronę internetową oraz aplikacje na platformy Android, iOS, Windows i Xbox.