Kanały Grupy RMF w ofercie MEGOGO. Jak słuchać za darmo?

  • Grupa RMF
Autor: rafs

Portal streamingowy MEGOGO dołączył nowe kanały do oferty.

Tym razem są to stacje radiowe Grupy RMF. Na MEGOGO dostępne są kanały nadawcy, w tym ogólnopolskie RMF FM, młodzieżowe RMF MAXX, ponadregionalne RMF Classic, stacje lokalne Radio GRA, informacyjne Radio RMF24 oraz radia internetowe z oferty platformy RMFon.pl.

Cieszymy się, że rozgłośnie Grupy RMF dołączają do kanałów dostępnych na platformie MEGOGO. Dzięki temu nasi słuchacze będą mieli jeszcze łatwiejszy dostęp do swoich ulubionych stacji z różnorodną muzyką, najważniejszymi faktami i najlepszą rozrywką. Do dyspozycji użytkowników MEGOGO będą od teraz nie tylko nasze stacje naziemne, ale też docelowo ponad 100 kanałów tematycznych, poświęconych konkretnym gatunkom muzycznym czy artystom oraz informacyjno-muzyczne Radio RMF24 – mówi Mariusz Gołda, Dyrektor Marketingu Grupy RMF.

MEGOGO oferuje dostęp do kompletnego rozwiązania rozrywkowego, dostępnego w dowolnym miejscu i czasie. Po telewizji, filmach, serialach i sporcie, do naszego katalogu dołącza radio i to od razu w postaci lidera – Grupy RMF. Radio pozostaje jednym z najpopularniejszych mediów w Polsce. Według najnowszych publicznie dostępnych danych, w trzecim kwartale 2023 roku radio przyciągało codziennie 18,9 mln słuchaczy, czyli prawie 2/3 osób w wieku 15-75 lat. To duża grupa odbiorców, dla których stacje Grupy RMF są teraz łatwo dostępne na platformie – komentuje CEO MEGOGO Poland Artur Pacuła

Jak odbierać kanały RMF za darmo w MEGOGO?

Kanały RMF można odbierać za darmo w serwisie Megogo, wchodząc na jego stronę. Następnie należy wejść w zakładkę „TV bez opłat”, a potem wybrać kanał z sekcji Radio – bezpośredni link do streamu RMF FM. Aby odtworzyć, należy kliknąć przycisk „Play” w odtwarzaczu.

Stacje grupy RMF są dostępne bez dodatkowych opłat i bez logowania na stronie Megogo oraz w aplikacji mobilnej i Smart TV.