Karol Okrasa w jesiennej ramówce Radia Złote Przeboje

  • Radio
  • Agora
Autor: mbog

We wtorek, 1 września ruszy czwarta edycja zabawy „Wygraj jednym słowem”. W jesiennej ramówce Radia Złote Przeboje pojawią się również nowości: felietony Karola Okrasy i nowa audycja Marzeny Rogalskiej.

Wrzesień w Radiu Złote Przeboje rozpocznie nowa edycja konkursu „Wygraj jednym słowem”. Zadaniem słuchaczy będzie odnalezienie wyrazu, którego zabraknie w wypowiedzi gwiazdy. Za trafnie wskazane słowo stacja wypłaci zwycięzcy gotówkę. Zabawa „Wygraj jednym słowem” potrwa do października i będzie rozgrywana od poniedziałku do piątku przez cały dzień.

Popołudnia w Radiu Złote Przeboje – od poniedziałku do czwartku – poprowadzi duet Tomasz Florkiewicz i Jerzy Telesiński. Natomiast w piątek pojawi się nowa audycji Marzeny Rogalskiej„Piątek jak marzenie”. Ponadto od 7 września po godzinie 20:00 na antenie stacji będzie można posłuchać audiobooków. We współpracy z różnymi wydawnictwami Radio Złote Przeboje przedstawi na antenie historie największych gwiazd muzyki takich, jak Freddie Mercury, Kora czy Elton John.

W audycji „Najlepszy weekend” Odety Moro, pojawiającej się na antenie w soboty po godzinie 11:00 stałym punktem będą opowieści Karola Okrasy o miejscach w Polsce i na świecie, które warto odwiedzić ze względu na niezwykłe potrawy i tradycje kulinarne.

Oprócz tego w każdy weekend w Radiu Złote Przeboje będzie można posłuchać specjalnej playlisty. Co tydzień redakcja stacji wybierze muzyczny temat weekendu – na antenie będzie można posłuchać piosenek artystów, których łączy wspólny mianownik – czasem zaskakujący, a czasem zabawny. Finałem weekendu, po godzinie 18:00 będzie „Złota 20”, czyli lista przebojów złożona z wybranych przez słuchaczy weekendowych piosenek.

Radio Złote Przeboje - logo

Radio Złote Przeboje

Sieć kilkunastu lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory. Na antenie rozgłośni można usłyszeć największe przeboje lat 80. i 90. oraz współczesne utwory. W playliście stacji nie brakuje także klasyków z lat 60. i 70. Radio Złote Przeboje założono w 1997 roku.