Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz nową parą w „Pytanie na śniadanie”

  • TVP
Autor: mab

27 stycznia w porannym show Telewizji Polskiej „Pytanie na śniadanie” zadebiutowała nowa para prowadzących: Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz. To już trzeci duet, który dołączył do ekipy programu w ostatnich dniach.

Katarzyna Dowbor to legenda telewizji, choć początkowo była pracownikiem państwowego radia. W latach 80. dołączyła do zespołu Polskiego Radia. Po kilku miesiącach związała się z Telewizją Polską. Była spikerką i prezenterką. Na początku XXI wieku została gospodarzem „Pytania na śniadanie”. W 2013 roku przeszła do Telewizji Polsat, gdzie prowadziła program „Nasz nowy dom”. W grudniu 2023 roku zadebiutował jej nowy program emitowany w CANAL+ DOMO – „Dowborowa od nowa”.

Filip Antonowicz to prezenter radiowy i telewizyjny. W przeszłości znany był w świecie rapu, występował pod pseudonimem Rudanacja. Od kilkunastu lat związany jest z mediami Grupy ZPR Media. Prowadził programy w ESKA TV, po dziś dzień jest gospodarzem porannej audycji Radia ESKA. W latach 2022-2024 był dyrektorem Mixtape TV.

Pytanie na śniadanie: Dowbor, Antonowicz
fot. TVP

W ostatnich dniach w programie „Pytanie na śniadanie” zadebiutowali Tomasz Stockinger i Joanna Górska oraz Klaudia Carlos, która prowadzi poranny show z Robertem El Gendy. Nadawca audycji pożegnał się z dotychczasowymi parami prowadzących.

„Pytanie na śniadanie” jest emitowane codziennie od godziny 7:30 w TVP2.