Katarzyna Nosowska czyta w Trójce swoją książkę „A ja żem jej powiedziała…”

  • Radio
  • Polskie Radio
Autor: rafs

Od wtorku, 5 czerwca, Radiowa Trójka emituje fragmenty wydanej 23 maja książki Katarzyny Nosowskiej pod tytułem „A ja żem jej powiedziała…”.

Zadałam sobie pytanie, co w tym zajęciu sprawia mi autentyczną przyjemność, na którym etapie działalności jestem najbardziej sobą, w sobie, czuję się bezpiecznie, a w okolicy serca wzrasta temperatura. Najszczersza z najszczerszych odpowiedzi brzmi – pisanie. Ten samotny moment, kiedy z chmary słów wyłapuję te, które najlepiej opowiedzą emocje. Jest to proces żmudny, momentami skrajnie wyczerpujący. Nie mam łatwości, którą legitymują się prawdziwi mistrzowie żonglerki słowem. Ja wysiaduję. Do odleżyn – mówi Katarzyna Nosowska

Książka Katarzyny Nosowskiej to historie zebrane z jej wideofelietonów wrzucanych na Instagrama. Tytuł pochodzi od zdania wypowiadanego przez artystkę na początku każdego wideo. Fragmenty książki będą mogli usłyszeć słuchacze Radiowej Trójki od 5 do 29 czerwca w dni powszednie około godziny 11:50. Audiobook Nosowskiej został wzbogacony w oprawę muzyczną w wykonaniu Tomasza Wachnowskiego. Pojawią się również utwory Nosowskiej z jej płyt solowych.