Niezawodny plan

Kino akcji w ramach cyklu „To jest napad!” w lutym na AMC

mbog

W lutym na kanale AMC pojawią się produkcje dla fanów mocnego kina oraz spisków, intryg i napadów. W sobotnie wieczory o godzinie 22:00, w ramach cyklu „To jest napad!”, prezentowane będą filmy z gwiazdorską obsadą.

6 lutego telewizja AMC pokaże film „Niezawodny plan”. Kevin, Samatha i Rob tworzą klub, w którym dzięki zaawansowanym technologiom oraz skrupulatnie przemyślanym działaniom dokonują najbardziej brawurowych napadów. Jednak tylko w teorii – ich skoki pozostają w fazie planów. Wszystko się zmienia, gdy Leo, niebezpieczny gangster z Wysp Brytyjskich, dowiaduje się o ich pomysłach i wykorzystuje jeden z nich do udanego napadu. Leo szantażuje grupę i nakłania ich do dokonania skoku, w którym łupem są obligacje warte 20 milionów dolarów.

Tydzień później widzowie stacji zobaczą produkcję z Sylvestrem Stallone – „Dorwać Cartera”. Główny bohater jest egzekutorem długów. Gdy wkracza do akcji, to co ma być zwrócone, będzie zwrócone albo inaczej dłużnikowi przemodeluje się facjatę, przetrąci rękę lub obije śledzionę. Jednak Carter musi się jeszcze wiele nauczyć, szczególnie jeśli chodzi o sprawy honorowe i rodzinne. Gdy dowiaduje się o śmierci swego brata, wyjeżdża do Seattle by wytropić jego morderców. Bandyci mogli przewidzieć taki obrót spraw, jednak jest już za późno, by zejść Carterowi z drogi.

W kolejny sobotni wieczór pojawi się komedia sensacyjna, opowiadająca o wyjątkowo nieudanej i wybuchowej transakcji między handlarzami nielegalną bronią. Film „Free Fire” jest ostrą krytyką, a zarazem parodią, szaleństwa, jakim jest przemoc z użyciem broni – każdy ma spluwę, ale absolutnie nikt nie ma kontroli nad sytuacją.

W ostatnią sobotę miesiąca, 27 lutego AMC zaprezentuje film „Przekręt”. Złodziej diamentów Franky „Cztery Palce” wraca do Nowego Jorku, gdzie ma dostarczyć swojemu szefowi Aviemu ogromny diament. Po drodze zatrzymuje się w Londynie, gdzie pada ofiarą oszustów, a diament dostaje się w niewłaściwe ręce. Tymczasem dwaj podejrzani organizatorzy walk bokserskich odkrywają prawdziwy talent, którego kuszą wizją bogactwa, pod warunkiem, że podłoży się w walce. Losy ich wszystkich zaczynają się spinać. Rozpętuje się prawdziwe piekło, gdy każda ze stron chce zrealizować swoje plany – wszystkie nielegalne, z góry skazane na niepowodzenie i bardzo bolesny odwet.

Przekręt
„Przekręt” – fot. AMC

Filmy emitowane w ramach cyklu „To jest napad” będzie można oglądać w lutowe soboty o godzinie 22:00 w AMC.

Logo AMC

AMC

Stacja telewizyjna prezentująca przede wszystkim klasyczne, amerykańskie filmy. Ponadto na antenie AMC (American Movie Classics) pojawiają się własne produkcje serialowe. Kanał jest dostępny w ponad 125 krajach na całym świecie.