„Klinika zmiany płci” i „Sekret mojego męża” w marcu w Discovery Life

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

W marcu telewizja Discovery Life zaprasza na programy o osobach LBTQ+. Widzowie stacji zobaczą produkcje „Klinika zmiany płci” i „Sekret mojego męża”.

Kanał Discovery Life jest zawsze blisko ludzi, z dużą otwartością pokazuje różne wybory oraz style życia, bardzo często przełamując tabu, czy poruszając kontrowersyjne tematy. W dobie ożywionej dyskusji o sytuacji prawnej i społecznej osób LGBTQ+, Discovery Life pokaże poruszające programy o osobach, które zdecydowały się przejść operację zmiany płci – informuje nadawca.

Klinika zmiany płci

Seria dokumentalna „Klinika zmiany płci” prezentuje pracę specjalistów z prywatnego szpitala London Transgender Surgery. Widzowie poznają osoby, które zdecydowały się poddać operacji zmiany płci. Ekipa programu śledziła ich losy, pokaże jak sobie radzą na każdym etapie tego procesu. Pacjenci opowiedzą o wielu aspektach tej trudnej decyzji – terapii hormonalnej, operacji, ale też kwestii depilacji, coachingu głosowego czy nauki makijażu.

Klinika zmiany płci
fot. Discovery Life

Pierwszy odcinek będzie można obejrzeć 2 marca o godzinie 20:50 w Discovery Life.

Sekret mojego męża

Program „Sekret mojego męża” opowiada o czterech małżeństwach przechodzących ogromny kryzys, ponieważ żony dowiedziały się o skrywanej przez ich mężów od lat tajemnicy – panowie chcieliby stać się kobietami. Po tak szokującym odkryciu, bohaterki muszą zmierzyć się z wachlarzem gwałtownych emocji – od złości, przez rozczarowanie i ogromny żal, do oswojenia z trudną prawdą. Produkcja przedstawia te niezwykłe historie i opowiada, z punktu widzenia pań, jak radzą sobie z przemianą najbliższych im osób.

Sekret mojego męża
fot. Discovery Communications

Emisja programu „Sekret mojego męża” od 4 marca o godzinie 20:50 w Discovery Life.