Kolejna była dziennikarka TVP dołącza do Kanału Zero

  • Internet
  • Serwisy wideo
Autor: rafs

Kanał Zero się wzmacnia o kolejną dziennikarkę TVP. Jest to była reporterka „Wiadomości TVP”.

Chodzi o Marię Stepan. Zakończyła ona współpracę z Telewizją Polską z końcem marca bieżącego roku. Pracowała w „Wiadomościach TVP” przy tematach społecznych i zagranicznych. Prowadziła również na antenie TVP Info programy „Głębia ostrości” oraz „Kobiecym okiem”. Współpracowała również przy materiałach dotyczących tematyki krajów wschodnich, w tym Ukrainy, Rosji, Białorusi, Mołdawii i Gruzji. Kanał zapowiada, że niedługo widzowie będą mogli zobaczyć efekty jej pracy.

To nie pierwsza twarz Telewizji Polskiej, która dołączyła do kanału Krzysztofa Stanowskiego. Od kwietnia 2024 roku do zespołu dołączyła była dziennikarka nadawcy publicznego Arleta Bojke, specjalistka do spraw tematów wschodnich. Z nadawcą publicznym zakończyła współpracę z końcem marca. Obecnie tworzy materiały commentary oraz magazyn „Świat od Zera”. Prowadzi również własny kanał na YouTube „Koniec Świata”, w którym analizuje rosyjską propagandę.

Kanał Zero ma milion subskrypcji

Krzysztof Stanowski ma okazję do świętowania. Kanał Zero osiągnął milion subskrybentów kanału na YouTube. We wtorek, 16 kwietnia Stanowski zaprezentował na swoim koncie w portalu X złoty przycisk od portalu za osiągnięcie tego progu. Kanał wystartował w czwartek, 1 lutego, jednak jego powstanie Stanowski zapowiadał od końcówki 2023 roku.

W piątek, 12 kwietnia odbył się live z tej okazji, ale nie odbyła się impreza, lecz zbiórka na rzecz córki Bartłomieja Marszałka, kierowcy motorowodnej Formuły 1. Podczas programu udało się zebrać prawie 2 miliony złotych na leczenie Malwinki.