Kolejna edycja „Love Island. Wyspa miłości” wiosną w Polsacie

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mab

28 lutego widzowie Telewizji Polsat przeniosą się do ciepłej Hiszpanii. Na dniach ruszą zdjęcia do najnowszej edycji reality show „Love Island. Wyspa miłości”. Tym razem przygody uczestników będzie można oglądać codziennie.

Dziesięcioro singli poleci do słonecznej Hiszpanii, by znaleźć miłość swojego życia. Na miejscu czekają na nich romantyczne randki oraz gry i zabawy, dzięki którym Islanderzy poznają się lepiej i znajdą swoją drugą połówkę. Wyzwaniem dla zbudowanych relacji będą stale pojawiający się nowi, atrakcyjni uczestnicy. Co kilka dni „wyspiarze” połączą się w pary, a ci, których uczucie nie zostanie odwzajemnione opuszczą Wyspę Miłości.

Podczas castingów zawsze szukamy megakolorowych, ciekawych ludzi. Liczy się charakter (a czasem charakterek), temperament i różnorodność – to zapewnia „dobry vibe”, czyli tę niepowtarzalną energię, którą czują też potem nasi widzowie. Na Love Island nie ma przecież miejsca na nudę – gwarantuję, że i tym razem życie na naszej Wyspie będzie obfitowało w masę niespodzianek! Sama nie mogę się ich już doczekać! – zdradza Karolina Gilon, prowadząca show.

Niespodzianką dla fanów programu będzie również specjalny odcinek „Sobota na Love Island” publikowany na platformie Polsat Go. W dniu, w którym reality show nie będzie emitowany w telewizji, fani będą mieli okazję obejrzeć dodatkowe materiały w internecie. Karolina Gilon zaprosi widzów za kulisy produkcji, zada uczestnikom pytania, a także przedstawi Islanderów, którzy w kolejnym tygodniu zamieszają układem sił w willi.

„Love Island. Wyspa miłości” od poniedziałku do piątku i w niedziele po godzinie 22:00 w Polsacie. W soboty specjalny odcinek na platformie Polsat Go.