Koncert „French Touch” 13 października w telewizji TVN

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

W niedzielę, 13 października telewizja TVN pokaże retransmisję wydarzenia „French Touch”. Gala jest zwieńczeniem ogólnopolskiej akcji przybliżającej Polakom kulturę francuską.

Kolejny raz telewizja TVN wspiera akcję „French Touch”. W jej ramach od czerwca do października odbywa się szereg wydarzeń kulturalno-promocyjnych, mających na celu przybliżyć Polakom wyjątkowo urokliwy styl życia naszych przyjaciół znad Sekwany. Uhonorowaniem projektu jest gala „French Touch”, która odbędzie się w Teatrze Wielkim – Opery Narodowej.

Co roku show to najbardziej wyczekiwany moment, w którym na scenie Teatru Wielkiego składamy hołd francuskiemu dziedzictwu kulturowemu. Staramy się, aby spektakl prezentował różne dziedziny od tańca, muzyki, mody po film i łączył na scenie francuskich i polskich artystów – powiedziała Sylwia Sasal, rzecznik prasowy „French Touch”.

W tym roku na deskach teatru wystąpi słynny kabaret Moulin Rouge, który obchodzi 130 rocznicę istnienia. Podczas występu z pewnością nie zabraknie francuskiego kankana. Ponadto widzowie TVN będą mogli zobaczyć Suzane, objawienie francuskiej sceny muzycznej. Młode pokolenie francuskich artystów będzie reprezentować również Marina Kaye, której sukces przyniósł telewizyjny talent show. Na scenie pojawi się również piosenkarz i kompozytor – Laurent Voulzy, któremu największą popularność przyniosła współpraca z Alainem Souchonem. Nie zabraknie również polskich artystów, a wśród nich: Ewa Farna, Grzegorz Hyży, Łukasz Zagrobelny oraz Sound’n Grace. W ramach show pojawi się również pokaz kolekcji Oscara Carvallo, składającej się z 14 kreacji w stylu street couture.

Telewizja TVN pokaże galę „French Touch” w niedzielę, 13 października o godzinie 16:00. Tego dnia program „Big Brother Tydzień” – podsumowanie tygodnia w Domu Wielkiego Brata będzie można obejrzeć dwie godziny wcześniej, o 15:00.