Ogólnopolskie śpiewanie biało-czerwonych przebojów

Koncert karaoke i „PoliszDisco” w Narodowe Święto Niepodległości w RMF FM

mbog

W czwartek, 11 listopada w Polsce obchodzone będzie Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji radio RMF FM zorganizuje kolejną edycję koncertu „Ogólnopolskie Śpiewanie Biało-Czerwonych Przebojów”.

Koncert odbędzie się na Rynku Głównym w Krakowie o godzinie 12:00. Wydarzenie rozpocznie się od wspólnego odśpiewania hymnu. Następnie polskie hity wszech czasów zaśpiewają Viki Gabor, Piotr Kupicha, Three Of Us i Marta Gałuszewska. Obok sceny stanie telebim z animacjami i tekstami utworów, dzięki czemu wraz z artystami piosenki będzie mógł zaśpiewać każdy, kto przyjdzie na krakowski rynek. Na zakończenie imprezy mini-koncert zagra zespół De Mono.

Impreza będzie transmitowana na stronie rmf.fm, na profilach stacji w mediach społecznościowych oraz na portalu Interia.pl. Relacje znajdą się też w specjalnym programie RMF FM prowadzonym przez Pawła Jawora ze studia i Mateusza Opyrchała ze sceny na Rynku.

11 listopada RMF FM po raz pierwszy rozda „Złote Brony 2021”, czyli nagrody dla oratorów i oraczy. Będą to wyróżnienia za najdziwniejsze, najśmieszniejsze i najbardziej absurdalne wypowiedzi polityków. Od godziny 15:00 kolejne propozycje prezentować będzie Ola Filipek, a zgryźliwie skomentują je Tomasz Olbratowski i Jacek Tomkowicz. Natomiast wieczorem, od godziny 20:00 na „PoliszDisco” zaprosi Darek Maciborek. W audycji pojawią się hity, bez których nie obejdzie się żadna polska impreza i domówka.

Logo RMF FM

RMF FM

Ogólnopolska stacja radiowa uruchomiona 15 stycznia 1990 roku. Początkowo retransmitowała sygnał francuskiego Fun Radio. Założycielem i pierwszym prezesem radia był Stanisław Tyczyński. Rozgłośnia nadaje w formacie AC (Adult Contemporary) – na antenie pojawiają się różne gatunki muzyki, od lat 70. po współczesne.