Koncert „Ocalić od zapomnienia” 1 listopada w Polsacie

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

1 listopada, w dniu Wszystkich Świętych, Telewizja Polsat zaprasza na koncert upamiętniający artystów, którzy już odeszli. Widzowie usłyszą hity takich artystów jak Krzysztof Krawczyk, Kora, Zbigniew Wodecki, Czesław Niemen i Marek Grechuta.

Nadawca informuje, że koncert „Ocalić od zapomnienia” będzie muzyczną podróżą wypełnioną wspomnieniami o polskich artystach, których wielkie przeboje pozostaną z nami na zawsze. Wydarzenie odbędzie się w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Artystom będzie towarzyszyć orkiestra pod batutą Tomasza Szymusia.

Krzysztof Cugowski wykona utwór „Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena. Organek zaśpiewa ponadczasowe „Kocham wolność”. Natomiast Ania Rusowicz w duecie z Kubą Badachem przypomną jedną z najpiękniejszych kompozycji Zbigniewa Wodeckiego do słów Wojciecha Młynarskiego „Lubię wracać tam, gdzie byłem”. Nie zabraknie utworu z repertuaru zmarłego w tym roku Krzysztofa Krawczyka. Jego hit „Chciałem być” zaśpiewa Krzysztof Kiljański. Widzowie usłyszą też „Krakowski spleen” Kory w interpretacji Igora Herbuta. Wystąpią również: Paweł Domagała, Maryla Rodowicz, Justyna Steczkowska, Sebastian Riedel, Katarzyna Mosek, Jan Młynarski, Sebastian Karpiel-Bułecka i Felicjan Andrzejczak.

Koncert „Ocalić od zapomnienia” w poniedziałek, 1 listopada o godzinie 20:00 w Polsacie.