Ladies' Jazz Festival 2020

Koncerty Ladies’ Jazz Festival 2020 w WP Pilot

mbog

25 i 26 lipca platforma WP Pilot udostępni darmową stację, w której pojawią się koncerty Ladies’ Jazz Festival 2020. Podczas festiwalu wystąpią m.in. Iza Kowalewska, Hanna Banaszak, Eliane Elias, Stacey Kent, Candy Dulfer, Beth Hart i Urszula Dudziak.

Ladies’ Jazz Festival Gdynia 2020 odbywa się w dniach od 20 do 26 lipca. To festiwal poświęcony kobietom jazzu i eleganckiej muzyce. Ze względu na ograniczoną liczbę biletów zorganizowano go w formie hybrydowej. Wszystkie koncerty można obejrzeć online, a występy z 25 i 26 lipca będą dostępne za darmo w WP Pilot.

W sobotę, 25 lipca wystąpią Iza Kowalewska, Hanna Banaszak, Eliane Elias i Stacey Kent. Koncert będzie emitowany z Konsulatu Kultury Gdynia. Natomiast w niedzielę, 26 lipca zaśpiewają Dorota Miśkiewicz & Marek Napiórkowski, Urszula Dudziak Solo, Wendy Lands, Candy Dulfer oraz Beth Hart. Koncert odbędzie się w Teatrze Muzycznym Gdynia.

Patronat nad festiwalem objęła Wirtualna Polska. Partnerem strategicznym festiwalu jest Miasto Gdynia, a sponsorem festiwalu jest Grupa Lotos.

Koncerty rozpoczną się o godzinie 19:00 i będą emitowane w dedykowanym kanale w WP Pilot przez 24 godziny.

Logo WP Pilot

WP Pilot

Platforma umożliwiająca odbiór tradycyjnej telewizji w wersji online. Aplikacja WP Pilot posiada w swojej ofercie ponad 90 kanałów telewizyjnych, z czego ponad 30 stacji jest dostępnych w darmowym pakiecie.