Wielkanoc w RMF FM

„Koncerty z dużego pokoju… gwiazd” – domowa Wielkanoc z RMF FM

mbog

W piątek 10 kwietnia radio RMF FM rozpocznie emisję specjalnych audycji przygotowanych na Wielkanoc.

W Wielki Piątek dziennikarze rozgłośni opowiedzą o ważnych utworach, które towarzyszyły im i słuchaczom w trudnych chwilach, takich jak „Moja i Twoja Nadzieja” podczas powodzi w 1997 roku. W audycji „Przeboje, które poruszyły wasze serca” we wspomnieniach powrócą ważne wydarzenia ostatnich lat i związana z nimi muzyka.

W Wielką Sobotę RMF FM będzie świętować pod hasłem „I tak będziemy razem”. Na antenie radia będą mogły połączyć się rodziny, przyjaciele i zakochani, żeby mimo wszystko być razem, przesłać sobie życzenia i usłyszeć swoje głosy. W ramach akcji na stronie internetowej słuchacze, dziennikarze i gwiazdy mogą przesyłać filmy z życzeniami.

W Niedzielę Wielkanocną w ramówce pojawią się „Koncerty z dużego pokoju… gwiazd”. Wystąpią między innymi: One Republic, Marcin Maciejczak, Viki Gabor i Sanah. Natomiast w Lany Poniedziałek antenę RMF FM przejmą tacy komicy jak Mariusz Kałamaga, Robert Górski oraz Marcin Daniec.

Na koniec dnia o godzinie 23:00 powróci cykl „Misja Specjalna”. Dziennikarze tym razem opowiedzą o „Wyspie Węży”. Kolejna odcinki historycznej audycji „Misja Specjalna – Wyspa Węży: prywatne więzienie generała Sikorskiego” będzie można posłuchać w niedziele po godzinie 23.00.

Logo RMF FM

RMF FM

Ogólnopolska stacja radiowa uruchomiona 15 stycznia 1990 roku. Początkowo retransmitowała sygnał francuskiego Fun Radio. Założycielem i pierwszym prezesem radia był Stanisław Tyczyński. Rozgłośnia nadaje w formacie AC (Adult Contemporary) – na antenie pojawiają się różne gatunki muzyki, od lat 70. po współczesne.