„Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” w listopadzie w CBS Reality

  • Telewizja
Autor: mbog

W listopadzie telewizja CBS Reality pokaże nową polską produkcję „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”. Seria opowiada o słynnych sprawach z lat 90.

Prowadząca, była inspektor Grażyna Biskupska przez wiele lat zajmowała się zawodowo rozwiązywaniem zagadek kryminalnych. Kierowała między innymi Wydziałem do Walki z Terrorem Kryminalnym Komendy Stołecznej Policji oraz Wydziałem do Zwalczania Aktów Terroru CBŚ Komendy Głównej Policji. Nadzorowała największe policyjne sprawy w Warszawie, w tym rozpracowanie grupy przestępczej z Żoliborza oraz znalezienie sprawców zabójstwa maturzysty porwanego z Lasku Młocińskiego.

W pięcioodcinkowej serii przeprowadzi widzów przez meandry najważniejszych spraw. W produkcji Grażyna Biskupska występuje w roli gospodyni oraz głównej ekspertki. Rozmawia z byłymi kolegami i koleżankami oraz wraca na miejsca zbrodni. W pierwszym odcinku inspektor Grażyna Biskupska wraca do śledztwa prowadzonego w 1997 roku w sprawie zaginięcia, a później brutalnego morderstwa, dziewiętnastoletniego Tomka.

Seria została wyprodukowana przez ATM Grupa i wyreżyserowana przez Sambora Wilka. Producentką programu była Dorota Danielak.

Premiera programu „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” w poniedziałek, 2 listopada o godzinie 22:00 w CBS Reality.