Ewa Wachowicz

Książka kucharska „Przepisy Ewy Wachowicz” w sprzedaży

mbog

7 czerwca w sprzedaży pojawiło się nowe wydanie Poradnika Domowego Ekstra (nr 2/2021). Czytelnicy znajdą w nim przepisy na potrawy opracowane przez Ewę Wachowicz.

Gazeta „Przepisy Ewy Wachowicz” zawiera aż 100 najlepszych przepisów kulinarnych dziennikarki. Są wśród nich dania gotowe w 30 minut – specjalne przepisy dla zabieganych, proste potrawy fit – dla dbających o linię, pyszne, domowe obiady dla całej rodziny, ciepłe, sycące kolacje oraz wyjątkowe i sprawdzone przepisy na słodkości, którym nie sposób się oprzeć.

Wydanie będzie w sprzedaży do 25 sierpnia, w cenie 9,99 złotych. Gazeta liczy 84 stron.

Ewa Wachowicz jest polską producentką i dziennikarką. W 1992 roku uzyskała tytuł „Miss Polonia”. Jest związana z Telewizją Polsat, była jurorką m.in. w „Top Chef”. Na antenie stacji emitowany jest jej autorski program „Ewa gotuje”. W jesiennej ramówce widzowie będą mogli oglądać dziennikarkę także w show „Family Food Fight”.

Gry i Zabawy na wakacje w „Życie na gorąco”

17 czerwca na rynku ukazało się wydanie specjalne magazynu „Życie na Gorąco – Gry i Zabawy na Wakacje”. Jest to zbiór 227 zajmujących zabaw krzyżówkowych i łamigłówek zapewniających rozrywkę na wakacje. Zestaw uzupełniają komiksy kryminalne, sztuczki karciane, zabawy z rekwizytami lub bez, wakacyjne dyktanda, eksperymenty z figurami niemożliwymi (złudzenia optyczne), łamigłówki liczbowe, gry słowne, zadania na spostrzegawczość i wykreślanki.

Życie na gorąco: gry i zabawy na wakacje
fot. Bauer Media

Wydanie będzie w sprzedaży do 16 sierpnia, w cenie 7,99 złotych, w objętości 68 stron.