„Kto to wie?” codziennie w TVN. Dorota Wellman prowadzącą

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

Ruszyły zdjęcia do nowego teleturnieju TVN – „Kto to wie?”. Program będzie emitowany od poniedziałku do piątku.

W każdym z odcinków widzowie poznają czterech uczestników, z którymi Dorota Wellman połączy się wirtualnie ze studia. Zmierzą się oni w czterech rundach, obstawiając odpowiedzi na pytania, jakich udzielili ankietowani. Po każdej części z programem pożegna się jeden zawodnik. W finale najlepszy z nich ma szanse na wygranie nawet 20 tysięcy złotych.

To ogromna satysfakcja, że oprócz prowadzenia „Kto to wie?”, mogę też współtworzyć program. Zupełnie nowa formuła show pozwala mi na bliski kontakt z widzami. Dzięki temu, że zawodnicy odpowiadają na pytania ze swojej kanapy, nie czują presji kamer. Trudno dostrzec, że jest to dla nich debiut telewizyjny. Pasmo, w którym będzie emitowana nasza gra to czas, kiedy widzowie chcą odpocząć po pracy, rozerwać się – i to właśnie im zapewnimy – powiedziała Dorota Wellman

Kto to wie?
fot. TVN

Audycja powstaje na licencji „Let’s Ask America”. Za jego dystrubucję odpowiada Warner Bros. Domestic Television Distribution. Polska wersja produkowana jest w krakowskim studiu TVN Warner Bros. Discovery przy użyciu technologii XR.

Kto to wie?
fot. TVN

Program „Kto to wie?” zadebiutuje już 27 lutego. Będzie emitowany w tzw. daytime, od poniedziałku do piątku o godzinie 16:20.

Nie zapominamy o odbiorcach, którym telewizja towarzyszy w ciągu dnia – na wiosnę stawiamy przede wszystkim na wzmocnienie pasm dziennych. Naszym priorytetem jest tworzenie kompleksowej i wielowymiarowej oferty programowej – podkreśla Lidia Kazen, dyrektor kanału TVN.

Kto to wie?
fot. TVN

„Kto to wie?” od poniedziałku do piątku o godzinie 16:20 w TVN.