Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski przechodzą do Onetu

  • Internet
  • Onet
Autor: rafs

Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski dołączają do zespołu Onetu. Poprowadzą autorski podcast „WojewódzkiKędzierski”, którego premiera planowana jest na poniedziałek, 14 marca.

Dziennikarze pierwotnie tworzyli swój podcast z rozmowami w radiu Newonce. Kędzierski prowadził również poranną audycję „Bolesne Poranki”. Dla Kędzierskiego to powrót do Onetu, gdzie był jednym z prowadzących programu Onet Rano.

W każdy poniedziałek o godz. 20:00, do warszawskiego studia Onetu, prowadzący Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski będą zapraszać gwiazdy kina, telewizji, sportu, polityków i muzyków. Będą także postaci i osobowości, których warto posłuchać.

Ten duet nie potrzebuje reklamy. Twórcy są gwarantem tego, czego wymagający słuchacze szukają w najlepszych produkcjach podcastowych – charyzmy, charakteru, pomysłu na rozmowę, dociekliwości i błyskotliwości — mówi Sabina Lipska, dyrektor wideo w Ringier Axel Springer Polska.

Kochamy Piotra i Kubę. Chcieliśmy od dawna z nimi pracować. Spodziewam się po panach wszystkiego… co najlepsze. Czekam na dzisiejszy odcinek, bo to będzie bardzo ważny dzień dla podcastów w Polsce — mówi Bartosz Węglarczyk, redaktor naczelny Onetu

Inne podcasty portalu Onet

To kolejny podcast, który dołączy do oferty Onetu. Użytkownicy mogą słuchać również m.in. rozmów o polskiej polityce Andrzeja Stankiewicza i Agnieszki Burzyńskiej „Stan po Burzy”, podcastu o serialach „Węglarczyk o serialach”, a także o polityce zagranicznej Tomasza Lisa „Świat_pl” czy o Ukrainie Witolda Jurasza „Raport międzynarodowy. Ukraina”.