„Kulisy showbiznesu okiem Pauliny Drażby” nowością Red Carpet TV

  • Telewizja
Autor: mbog

Wiosną na antenie Red Carpet TV pojawią się dwie nowe propozycje programowe – „Kamera – akcja!” i „Kulisy showbiznesu okiem Pauliny Drażby”. Stacja pokaże również relacje na żywo z premier polskich produkcji kinowych.

„Kulisy showbiznesu okiem Pauliny Drażby” będzie cotygodniowym programem lifestylowym podsumowującym i recenzującym wydarzenia, zjawiska oraz trendy polskiego i światowego showbiznesu. Skomentują je zaproszeni do studia eksperci, gwiazdy i dziennikarze. Natomiast „Kamera – Akcja!” będzie nowym, autorskim formatem, w którym goście Pauliny Drażby przybliżą widzom świat filmu i seriali. W programie, którego premierę zaplanowano na kwiecień, pojawią się rozmowy o kinie z polskimi reżyserami, aktorami, scenarzystami, ludźmi filmu.

Wiosną na antenie Red Carpet TV nie zabraknie relacji z premier filmowych. 5 marca, w czwartek Paulina Drażba i Daria Pacańska pojawią się na premierze najnowszego filmu Jana Komasy „Sala samobójców. Hejter”. Prowadzące porozmawiają m.in. z Agatą Kuleszą, Vanessą Alexander, Maciejem Musiałowskim i Maciejem Stuhrem. Natomiast 12 marca na antenie stacji będzie można zobaczyć relację z premiery polskiego horroru „W lesie dziś nie zaśnie nikt” w reżyserii Bartosza M. Kowalskiego. 24 marca ekipa Red Carpet TV zrelacjonuje polską premierę międzynarodowej produkcji w reżyserii Lecha Majewskiego – „Dolina Bogów”.

W wiosennej ramówce stacji kontynuowany jest cykl „Nie Zawsze Czerwony Dywan”, w którym artyści oraz gwiazdy popkultury odpowiadają na pytania dziennikarzy Red Carpet TV. Rozmowy są nagrywane w miejscach, w których goście programu spędzają wolne chwile. Bohaterką najnowszego odcinka będzie Paulina Smaszcz-Kurzajewska, która pokazała swój prywatny i nowy zawodowy świat.

Red Carpet TV

Red Carpet TV

Stacja telewizyjna prezentująca aktualności ze świata showbiznesu, popkultury i sztuki. Na antenie Red Carpet TV pojawiają się również relacje z premier filmowych, a także rozmowy z dziennikarzami, aktorami i muzykami. Ponadto stacja pokazuje klasyczne filmy oraz seriale.