Kultowe filmy z lat dziewięćdziesiątych w TNT

  • Telewizja
Autor: mbog

W czerwcu telewizja TNT zaprezentuje kultowe produkcje filmowe, które powstały w ostatniej dekadzie XX wieku. Stacja pokaże filmy w soboty i niedziele o godzinie 21:00.

W ramach cyklu „Kopnięcie lat 90.” w TNT pojawią się filmy pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji, scen walki oraz strzelanin i pościgów. Telewizja pokaże m.in.: „Con Air – lot skazańców”, „Blade: Wieczny łowca” oraz „Człowieka demolkę”.

Zabójcy

Cykl rozpocznie się od emisji filmu „Zabójcy”. Jest to przepełniona akcją historia płatnego zabójcy, Roberta Ratha (Sylvester Stallone), który przyjął zlecenie uśmiercenia pewnego gangstera. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, gdy na oczach wynajętego mordercy ginie grupa niewinnych cywilów, łącznie z wytropionym przez niego mafiosem. Okazuje się, że to sprawka Miguela Baina (Antonio Banderas), którego etyka pracy mocno odbiega od tej, jaką kieruje się Robert.

TNT wyemituje film „Zabójcy” w sobotę, 1 czerwca o godzinie 21:00.

Mortal Kombat

Film „Mortal Kombat” powstał w oparciu o serię gier wideo znaną pod tym samym tytułem. Od dziewięciu pokoleń podły mistrz czarnej magii ma przewagę nad swoimi przeciwnikami. Jeśli pokona ich raz jeszcze, podczas dziesiątego już turnieju sztuk walki na śmierć i życie, zło przejmie kontrolę nad światem. Aby uratować ludzi przed zagładą, trzej wojownicy muszą zebrać w sobie siły, pokonać własne demony i stawić czoła potężnemu wrogowi.

Telewizja TNT pokaże film „Mortal Kombat” 2 czerwca, w niedzielę o godzinie 21:00.

Kruk

W TNT pojawi się też thriller fantasy pod tytułem „Kruk”. Dokładnie rok po tym, jak młody rockowy gitarzysta Eric Draven (Brandon Lee) i jego narzeczona zostają brutalnie zamordowani przez bezwzględny gang przestępców, Draven wraca zza grobu w postaci mrocznego mściciela.

Film „Kruk” będzie można obejrzeć w sobotę, 22 czerwca o godzinie 23:30 w TNT.

Matrix

W ramach „Kopnięcia lat 90.” na antenie TNT pojawi się też kultowy „Matrix”. Osadzona w XXII wieku fabuła, przedstawia losy hakera komputerowego o imieniu Neo (Keanu Reeves). Bohater dołącza do grupy podziemnych powstańców, zaangażowanych w walkę z rządzącymi światem komputerami.

Film „Matrix” pojawi się w sobotę, 29 czerwca o godzinie 21:00.

Logo TNT

TNT

Stacja telewizyjna pokazująca kultowe filmy i seriale. TNT rozpoczęło nadawanie w Polsce w październiku 2015 roku. Właścicielem stacji jest Turner Broadcasting System, nadawca między innymi Cartoon Network i Boomerang.