Lato w RMF FM. Jak będzie wyglądała ramówka?

  • Radio
  • Grupa RMF
Autor: rafs

RMF FM zaprezentowało swoją ofertę na lato.

Rozgłośnia w środę, 5 lipca zorganizuje koncert na Mazurach. W wakacyjnym zlocie gwiazd wezmą udział m.in. Margaret, Blanka, Daria, Wiktor Dyduła oraz Piotr Kupicha, którzy spotkają się ze słuchaczami i wezmą razem z nimi udział w animacjach, grach i zabawach. Relacje na żywo na antenie radia przeprowadzą Maciej Rybak i Piotr Bułakowski.

Piosenkarzy, aktorów, influencerów i sportowców będzie można spotkać również w wakacyjnym pociągu radia i Małopolskiej Organizacji Turystycznej. Ten pojawi się czterokrotnie w całej Polsce – 24 czerwca oraz 8, 22 i 29 lipca.

Radio ponadto będzie organizowało konkursy z biletami na koncerty Harry’ego Stylesa, P!NK, The Weeknd i Imagine Dragons, a także uczestniczyło w najważniejszych wydarzeniach tego lata: festiwalu mBank Nowe Horyzonty, obchodach 600-lecia Łodzi, Netflixowym „Wiedźmin Fest” czy Top of Top of the Top Sopot Festival.

Jak będzie wyglądała antena radia RMF FM?

W RMF FM będzie kontynuowany slogan „Najlepsza Muzyka Pod Słońcem”. We „Wstawaj, Szkoda Lata!” (6-10) słuchaczy obudzą Paulina Sawicka i Przemek Skowron oraz Ola Filipek i Jacek Tomkowicz. Na antenie nie zabraknie felietonów Tomasza Olbratowskiego.

O 8 rano na wakacyjne wydanie „Porannej  rozmowy w RMF FM” zaproszą wymiennie dziennikarze rozgłośni.  Rozgłośnia mimo urlopu Roberta Mazurka nie zdjęła pozycji z ramówki.

W ciągu dnia wakacyjne emocje RMF FM będą w „Słonecznym Patrolu” (10-14.30) i „Śmiesznej Połowie dnia” (14.30-19), wieczór natomiast to dawka muzyki w „POPliście Notowaniu” (19-20) i „Summerplay” (20-24).

W soboty i niedziele RMF FM towarzyszyć będzie w drodze na urlopy, plaże i działki w „Yeeeeest weekend” (10-15), „Pod słońcem RMF FM” (15-20). Wieczorem natomiast radio zaprosi na pasmo „Jest lato, jest zabawa” (20-24).

Gdzie słuchać RMF FM w internecie?

Radia RMF FM można słuchać w internecie za darmo. Wystarczy wejść na stronę RMF ON, serwisu streamingowego radia. Na tej stronie można ponadto znaleźć rozgłośnie internetowe spod znaku radia oraz inne rozgłośnie standardowe.