Lato z Radiem 2020

„Lato z radiem” od 20 czerwca w radiowej Jedynce

mbog

W sobotę, 20 czerwca o godzinie 9:00 po raz pierwszy w tym sezonie zabrzmi „Polka Dziadek”, której sygnał od blisko 50 lat jest symbolem „Lata z radiem”. W tym roku trasa wakacyjnej audycji obejmie kilkadziesiąt miejsc w całym kraju.

Reporterzy radiowej Jedynki podążą szlakiem „Turystycznej Listy Przebojów PL”. Ponadto dziennikarze zachęcą do wysłuchania rozmów w „Strefie gwiazd”, której bohaterami będą m.in. osoby w szczególny sposób angażujący się w życie swoich lokalnych społeczności.

W audycji nie zabraknie również interaktywnych konkursów. Chętni sprawdzą swój refleks w „Karuzeli z nagrodami”, zmierzą się z zagadkami słownymi w „Skojarzeniach” i zaprezentują muzyczne talenty w konkursie „Zatańcz z nami Polkę Dziadek”.

Tym razem koncertów będzie można posłuchać wyłącznie na antenie radiowej Jedynki, a także obejrzeć na stronach i w mediach społecznościowych Polskiego Radia. Występy artystów będą odbywały się we wtorki i piątki po godzinie 20:00.

„Lato z radiem” ruszy 20 czerwca o godzinie 9:00. Pierwsze wydanie audycji poprowadzi Roman Czejarek, a także Marta Januszewska, która odwiedzi Muzeum Puszczy Kampinoskiej.