„Letnia Klinika Skeczów Męczących” i „Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2021” w Polsacie

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

Pod koniec sierpnia w Kielcach odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji. Tak jak w poprzednich latach, podczas wydarzenia nie zabraknie występów grup kabaretowych.

Letnia odsłona „Kliniki Skeczów Męczących”

W piątek, 27 sierpnia w amfiteatrze Kadzielnia zostanie otwarta „Letnia Klinika Skeczów Męczących”. Gospodarzami wieczoru będzie kielecki Kabaret Skeczów Męczących. Na scenie pojawią się również Kabaret Nowaki i Kabaret K2. Nie zabraknie też parodii ludzi znanych ze świata polityki i mediów. W programie Monika Dryl wcieli się w Prezydentową, Paweł Koślik w Andrzeja Dudę, a Lesław Żurek w Rafała Trzaskowskiego. Widzowie zobaczą też Michała Czerneckiego w roli Jacka Kurskiego oraz Adriannę Borek i Dominikę Najdek jako „Dziennikarki Zaangażowane”. Na scenie wystąpi również zespół Enej.

„Letnia Klinika Skeczów Męczących” zostanie nagrana przez Telewizję Polsat. Premierowa emisja 5 września o godzinie 20:00.

Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2021

Niedzielny wieczór również należeć będzie do kabaretów. Trzeciego dnia Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji odbędzie się kolejna „Świętokrzyska Gala Kabaretowa”. Kończące się wakacje podsumują w tym roku: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Nowaki, K2, Robert Korólczyk, Szymon Łątkowski, Monika Dryl i Adrianna Borek. Za oprawę muzyczną odpowiadać będzie The Jobers.

Transmisja „Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej 2021” w niedzielę, 29 sierpnia od godziny 20:00 w Polsacie.

Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji 2021

Oba wydarzenia odbędą się w ramach festiwalu „Magiczne Zakończenie Wakacji 2021” w kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia. Za sprzedaż biletów odpowiedzialny jest serwis kabaretowebilety.pl.