Lista największych złotych przebojów wszech czasów od 8 lutego w Radiu Złote Przeboje

  • Radio
  • Agora
Autor: mbog

W poniedziałek, 8 lutego na antenie Radia Złote Przeboje ruszy największa lista przebojów w Polsce – „TOP500”. Do piątku stacja zagra po 100 piosenek dziennie, aby finalnie przedstawić numer jeden czyli największy złoty przebój wszech czasów.

Utwory prezentowane w „TOP500” wybrali słuchacze Radia Złote Przeboje w specjalnym głosowaniu na stronie internetowej rozgłośni. Notowanie będzie prezentowane od poniedziałku od godziny 10:00. Przez cały tydzień zagra piosenki ze wszystkich 500 miejsc listy – po 100 dziennie, jedna po drugiej. W piątek, 12 lutego około godziny 18:00 w programie Marzeny Rogalskiej „Piątek jak marzenie” słuchacze poznają numer jeden „TOP500”.

Akcję „TOP500” Radia Złote Przeboje wspierają promocja na antenie, na zloteprzeboje.pl oraz w mediach społecznościowych, a także działania reklamowe prowadzone w internecie, m.in. na Gazeta.pl, Onet.pl i na Facebooku. Kampanię przygotował dział promocji Grupy Radiowej Agory.

Radio Złote Przeboje - logo

Radio Złote Przeboje

Sieć kilkunastu lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory. Na antenie rozgłośni można usłyszeć największe przeboje lat 80. i 90. oraz współczesne utwory. W playliście stacji nie brakuje także klasyków z lat 60. i 70. Radio Złote Przeboje założono w 1997 roku.