Studio Lotto

Losowania gier Lotto od połowy czerwca na antenie TVP 3

mbog

Od 18 czerwca wieczorne „Studio Lotto” będzie nadawane na antenie TVP 3 o godzinie 21:50. Aktualnie losowania gier Totalizatora Sportowego można oglądać o 21:40 w TVP Info.

„Studio Lotto” jest realizowane dwa razy dziennie. Popołudniu, o godzinie 14:00 w serwisie Lotto.pl oraz na kanale YouTube Totalizatora Sportowego można oglądać losowania gier „Multi Multi”, „Kaskada” i „Super Szansa”. Natomiast wieczorem – w zależności od dnia tygodnia – odbywają się losowania pięciu lub sześciu gier liczbowych, w tym m.in. „Lotto”, „Mini Lotto” i „Kaskady”. Wieczorne „Studio Lotto” można oglądać w Telewizji Polskiej, na stronie Lotto.pl, kanale YouTube Totalizatora Sportowego, a także w serwisie Facebook.

TVP 3 jest kanałem telewizyjnym zapewniającym większą stabilność transmisji Studia LOTTO. Profil widowni kanału TVP 3 jest przy tym zbieżny z profilem gracza LOTTO i pozwala na dobre dotarcie do naszej grupy docelowej – poinformował Damian Wiśniewski z Biura Rzecznika Prasowego Totalizatora Sportowego.

Formuła losowania oraz wygląd studia pozostaną bez zmian.

Zachowujemy to, co ważne widzów. Nie zmienia się formuła Studia LOTTO, scenografia ani prowadzący. W TVP 3 pozostają na żywo wieczorne losowania: Lotto i Lotto Plus, Ekstra Pensji i Ekstra Premii, Mini Lotto, Multi Multi, Kaskady oraz wyniki Super Szansy. Prowadzić Studio LOTTO będą w dalszym ciągu: Agata Jasińska, Mateusz Kaczmarek, Marcin Mańka, Renata Molenda, Conrado Moreno i Maria Zwierzyńska – dodaje Damian Wiśniewski.

Sprzedaż produktów Lotto na wieczorne losowanie od 18 czerwca będzie prowadzona do godziny 21:40 czyli dziesięć minut dłużej niż dotychczas.

Losowania gier liczbowych Totalizatora Sportowego można oglądać w telewizji od lat 70. XX wieku. „Studio Lotto” na antenie TVP Info jest transmitowane od 2 stycznia 2010 roku (początkowo tylko we wtorki, czwartki i soboty). Wcześniej audycję można było oglądać w Polsacie.