Lotto Superliga Tenisa Stołowego w Sportklubie

  • Telewizja
Autor: mbog

Sportklub kupił prawa do transmisji najwyższego poziomu rozgrywek tenisa stołowego w Polsce. Na mocy zawartej umowy, stacja w każdej kolejce będzie transmitowała jeden mecz.

We wrześniu Lotto Superliga Tenisa Stołowego zagości na antenie Sportklubu czterokrotnie. Inauguracja nowego sezonu odbędzie się 12 września o godzinie 18:00 w Bytomiu, gdzie miejscowa 3S Polonia zmierzy się z Lotto ZOOleszczem Gwiazdą Bydgoszcz. Nadawca pokaże również mecze: Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Dekorglass Działdowo (15 września o godzinie 14:00), Fibrain AZS Politechnika Rzeszów – Lotto ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz (27 wrześniao godzinie 18:00) oraz Dekorglass Działdowo – PKS Kolping FRAC Jarosław (29 września o godzinie 16:00).

Bardzo cieszę się, że spotkania Lotto Superligi ponownie zagoszczą na antenie Sportklubu. Przygotowaliśmy dla kibiców bogatą ofertę, dzięki której zobaczą oni w bieżącym sezonie co najmniej 20 spotkań. Wszystkie mecze zrealizowane będą na żywo i w najlepszej jakości obrazie i dźwięku. Jestem przekonany, że spełnimy tym samym oczekiwania wszystkich sympatyków tenisa stołowego – powiedział Zbigniew Leszczyński, Prezes Lotto Superligi Tenisa Stołowego.

Współpraca obejmować będzie nie tylko same transmisje, ale także specjalnie przygotowany magazyn, który podsumowywał będzie każdą ligową kolejkę. Znajdą się w nim skróty wszystkich meczów danej serii spotkań, a także krótkie wypowiedzi zawodników i trenerów oraz najbardziej aktualne tabele i zestawienia statystyczne.

Konsekwentnie budujemy coraz silniejszą pozycję na rynku, opierając swoją strategię działania na dwóch filarach: transmisjach z mocnych europejskich lig oraz – w coraz szerszym zakresie – na wsparciu i promocji rodzimych rozgrywek. Dlatego też cieszymy się, że do naszego portfolio ponownie zawitała Lotto Superliga Tenisa Stołowego – powiedział Władysław Prażmowski, menedżer ds. operacyjnych Sportklubu.

W sezonie 2019/20 rozgrywki Lotto Superligi Tenisa Stołowego będą czwartą polską ligą regularnie pojawiająca się na antenach Sportklubu. Stacja już wcześniej podpisała umowy na transmisje z Energa Basket Ligi Kobiet i Futsal Ekstraklasy. Ponadto telewizja regularnie relacjonuje zmagania o mistrzostwo Polski w Bilardowej Ekstraklasie.