Łukasz Ciechański z Antyradia do Rock Radia.

  • Radio
  • Agora
Autor: mtom

Od wtorku, 3 kwietnia br. do zespołu Rock Radia dołączył Łukasz Ciechański. Został gospodarzem popołudniowej części audycji „Przystanek Klasyka Rocka”, która nadawana jest od poniedziałku do piątku od 14:00 do 18:00.

Ciechański przez 9 lat był związany z Antyradiem. Prowadził m.in. weekendową „Listę Ciechana”, popołudniowy program” uCiecha w Antyradiu” oraz poranny program „Piękna czy bestia”. Swoją karierę zawodową rozpoczął w 2005 r. w Akademickim Radiu Kampus. Później współpracował z Radiostacją i Planetą FM. W 2008 r. znalazł się w zespole tworzącym radio Chilli Zet. Na co dzień gra w zespole Wild Pig razem z Piotrem „Dzikim” Chancewiczem i Pawłem „Rekinem” Jurkowskim.

W programie „Przystanek Klasyka Rocka” można usłyszeć najbardziej znane klasyki muzyki rockowej. Między utworami, na antenie Rock Radia pojawiają się wywiady z gośćmi oraz „Kultowe w Rock Radiu” – rozmowy o miejscach, rzeczach, ciuchach, jedzeniu, filmach i książkach – słowem o wszystkim, co ma swoje miejsce w historii.