Maciej Mroczek i Jarosław Ważny nowymi prowadzącymi „Bez Ograniczeń” w Superstacji

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: dd

Do grona prowadzących interaktywnego programu „Bez Ograniczeń” w Superstacji dołączyli Maciej Mroczek i Jarosław Ważny. Do tej pory obaj prowadzili program „Radiokomitet”, emitowany również w Superstacji.

Maciej Mroczek w roli prowadzącego „Bez Ograniczeń” zadebiutował 16 marca.  Tego dnia drugim prowadzącym był Grzegorz Łaguna. Po raz pierwszy Maciej Mroczek i Jarosław Ważny poprowadzili program razem 21 marca.

Ważny i Mroczek na antenie Superstacji prowadzili do tej pory program „Radiokomitet”, emitowanym raz w tygodniu w soboty o 13:45. W nim komentowali bieżące wydarzenia społeczno-polityczne. W programie grana jest też alternatywna muzyka rockowa, zapraszani są też goście ze świata muzyki, mediów oraz polityki.

Radiokomitet - fot. Superstacja
Maciej Mroczek i Jarosław Ważny jako prowadzący Radiokomitetu – fot. Superstacja

Jarosław Ważny jest puzonistą zespołu Kult, a Maciej Mroczek liderem punkowego zespołu „The Lunatics”. Wcześniej byli też związani z akademickim Radiem Kampus, nadającym w Warszawie.

Ważny i Mroczek to kolejni prowadzący „Bez Ograniczeń”. Oprócz nich program prowadzą Jacek Zimnik, Janusz Płoński, Grzegorz Łaguna, Janusz Weiss i Bartek Cebeńko. Audycja emitowana jest codziennie o godz. 23:00. W programie widzowie za pomocą telefonów, SMS-ów i komunikatora Skype’a mogą wyrażać swoje opinie na bieżące tematy społeczno-polityczne.