Magda Gessler powraca. Nowe odcinki „Kuchennych rewolucji” od 7 września

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

Jesienią 2023 roku w TVN nie zabraknie nowych odcinków programu „Kuchenne rewolucje”. W show pojawią się nowe smaki, pomysły na wystrój lokali, a przede wszystkim rewolucje w życiu właścicieli upadających lokali.

W pierwszym odcinku Magda Gessler zawita do niewielkiej Czarnej Dąbrówki na skraju Kaszub. W pięknych okolicznościach przyrody, działać próbuje restauracja pod szyldem „Cooking and events”. Prowadzi ją Sebastian, dla którego jest to spełnienie marzeń. Żeby otworzyć biznes, musiał zainwestować w remont lokalu pół miliona złotych. Koszty miały pokryć imprezy okolicznościowe, które zakontraktował na 460 tysięcy złotych. Niestety po przyjściu pandemii żadna z tych imprez nie odbyła się.

Koszty prowadzenia lokalu to nawet 30 tysięcy złotych miesięcznie, a dzienne obroty to czasem tylko 44 złote. W prowadzeniu restauracji Sebastianowi pomaga jego mama, doświadczona kucharka. Sama poważnie chora boi się, że jej syn ma za dużo na głowie. Właściciel doskonale zna Magdę Gessler, bo – jako kucharz – brał już kiedyś udział w „Kuchennych rewolucjach”.

Magda Gessler
fot. TVN Warner Bros. Discovery

„Kuchenne rewolucje” od 7 września, w czwartki o godzinie 21:35 w TVN.