Magda Gessler z większą widownią niż program Elżbiety Jaworowicz. Podsumowanie tygodnia w TV

  • Telewizja
Autor: mab

TVP1 nadal jest liderem oglądalności w grupie 4+ – wynika z danych Nielsen Media udostępnionych dla omediach.info. Najchętniej oglądanym programem w minionym tygodniu był serial „M jak miłość”.

Poniedziałkowy odcinek produkcji oglądało 2,6 miliona osób. Wysoką oglądalność, powyżej dwóch milionów, miały również programy: „Sanatorium miłości”, „Stulecie Winnych”, „Fakty” oraz „Na dobre i na złe”. Z danych wynika również, że reality show Magdy Gessler – „Kuchenne rewolucje” – był chętniej oglądany od emitowanego w zbliżonym paśmie magazynu interwencyjnego „Sprawa dla reportera”.

Oglądalność programy TV - 02.05-08.05

TVP1 utrzymuje pozycję lidera ze zbliżoną oglądalnością do poprzedniego tygodnia. Zaś drugiej w rankingu stacji – Polsatowi widownia zmalała o niemal 20 tysięcy widzów. Na trzecim miejscu uplasowała się telewizja TVN.

Oglądalność kanały TV - 02.05-08.05

Dane pochodzą od Nielsen Media. Wyniki oglądalności dotyczą ogólnej grupy widzów (4+). Raport uwzględnia oglądalność Live+2 (na żywo i z nagrania). Udział w oglądalności (BSHR%) pochodzi tylko od nadawców telewizyjnych.