Magdalena Rigamonti dołącza do redakcji Onetu

  • Internet
  • Onet
Autor: rafs

Od 1 września redakcję Onetu wzmocni Magdalena Rigamonti. Dziennikarka rozpocznie współpracę z portalem wraz z początkiem następnego miesiąca.

Magdalena Rigamonti będzie dla Onetu przygotowywać wywiady, a w przyszłości również podcasty. Pierwsze materiały od dziennikarki pojawią się na Onecie na początku września. Dziennikarka zaprosiła na swoim Twitterze do obserwowania jej działalności w tej redakcji.

Magdalena Rigamonti jest jedną z najbardziej znanych dziennikarek politycznych i społecznych w Polsce. Jej przyjście do Onetu to poważne wzmocnienie redakcji. Jestem dumny, że Magda nam zaufała i nie mogę się już doczekać jej piątkowych wywiadów w Onecie. A wkrótce również inne projekty medialne z udziałem Magdymówi Bartosz Węglarczyk, redaktor naczelny Onet.pl

O Magdalenie Rigamonti

Magdalena Rigamonti przez ostatnie 7 lat była związana z Dziennikiem Gazetą Prawną, gdzie wraz z Maksymilianem Rigamontim tworzyła cykl Rigamonti Razy 2. W Radiu Tok FM przygotowała podcasty, m.in. nagrodzoną Grand Pressem serię „Rzeczpospolita Kościelna”. Wcześniej pracowała w tygodnikach Wprost czy Newsweek. Była wielokrotnie nagradzana za swoją pracę dziennikarską – za wywiady prasowe otrzymała m.in. Grand Press, Nagrodę im. Dariusza Fikusa i Mediatora.