Salon Plejady

Marcin Cejrowski z nowym programem w serwisie Plejada.pl

mbog

W każdą sobotę, o godzinie 19:00 na Facebooku Plejady oraz Onetu, Marcin Cejrowski – redaktor naczelny serwisu Plejada.pl, prowadzi nowy program „Salon Plejady”. Wspólnie ze swoimi gośćmi omawiają najważniejsze wydarzenia ze świata show-biznesu z minionego tygodnia.

Marcin Cejrowski bierze na tapetę afery, konflikty, kontrowersje i nowiny z życia gwiazd. Ekspertami w programie są: Paulina Drażba-Kamińska z Red Carpet TV, Paulina Koziejowska z Superstacji oraz Mateusz Hładki z TVN. Cykl realizowany jest zdalnie, z domów gości, ze względu na trwającą epidemię koronawirusa.

„Salon Plejady” jest również dostępny w formie podcastu. Rozmowy są udostępniane w każdy poniedziałek w wersji audio w serwisie Onet.pl oraz w aplikacji Spotify.

Pierwsze wydanie programu można było obejrzeć 2 maja.

Kwarantanna Live

Cykl „Salon Plejady” nie jest jedynym programem realizowanym przez redaktora naczelnego Plejada.pl. Codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 11:00 na Instagramie Plejady, Marcin Cejrowski prowadzi program „Kwarantanna Live”. Prowadzący łączy się na żywo z gwiazdami show-biznesu, z którymi rozmawia o życiu w czasach epidemii koronawirusa. Do tej pory gośćmi cyklu byli m.in.: Maja Frykowska, Maciej Zień, Joanna Jedrzejczyk, Karolina Pilarczyk, Ewa Minge oraz Doda.

Kwarantanna Live
fot. Onet